Pramoginė žvejyba
img1
img2
img3
Spausdinti

Pramoginės žvejybos sezonas šiais metais pasibaigė. Lauksime jūsų 2015 metais.


Žvejybos AB „Išlaužo žuvis“ pramoginės žvejybos tvenkinyje

vidaus tvarkos taisyklės

 1. Pramoginiame tvenkinyje žūklė vykdoma balandžio - spalio mėnesiais nuo 8:00 iki 19.00 valandos šeštadieniais - sekmadieniais.
 2. Kiekvienas pageidaujantis žvejoti privalo gauti leidimą (apmokėjimo čekį) iš apsaugos darbuotojo prie įėjimo į teritoriją.
 3. Žvejai automobilius privalo palikti aikštelėje prie kavinės.
 4. Sumokėti mokestį už leidimą galima žvejybos vietoje tvenkinį administruojančiam darbuotojui: pusei dienos (6 valandoms) - 50 Lt, visai dienai - 80 Lt.
 5. Vienas žvejys žvejoja ne daugiau kaip dviem meškerėmis (plūdinėmis arba dugninėmis). Kiekviena meškerė turi būti tik su vienu kabliuku.
 6. Griežtai draudžiama negyvas, sužalotas ar buvusias žvejybiniuose tinkleliuose žuvis leisti atgal į tvenkinį! Bauda 50 Lt.
 7. Pabaigęs žvejybą, kiekvienas žvejys sutvarko savo žūklės sektorių, pasisveria išrūšiuotą pagal kategorijas žuvį ir pateikia leidimą (apmokėjimo čekį) apsaugos darbuotojui.
 8. Plėšriosios žuvys (I kategorija) - 20 Lt/kg  Karpinės žuvys (II kategorija) - 10Lt/kg

  Šamas

  Lydeka

  Ešerys

  Eršketas

  Karpis

  Amūras

  Plačiakaktis

  Lynas

  Karosas

  Kuoja

  Raudė

 9. Pusės dienos leidimas suteikia galimybę išsinešti žuvies už 50 Lt sumą, visos dienos už 80 Lt. 
 10. Viršijus nustatytą leidžiamą išsinešti žuvies svorį, už kiekvieną papildomą kilogramą plėšriųjų žuvų (I kat.) mokama 20 Lt, už karpinių (II kat.) - 10 Lt.
 11. Nustačius išnešamos neapskaitytos žuvies atvejus, skiriama administracinė bauda 200 Lt, papildomai sumokama už kiekvieną neapskaitytą žuvies kg 50 Lt.


 12. Nesilaikant vidaus tvarkos taisyklių leidimas žvejoti daugiau nebeišduodamas.
 13. Esant grubiems pažeidimams informuojama administracija arba policija.

Ir mėgėjui, ir profesionalui!
AB "Išlaužo žuvis" pramoginės žūklės tvenkinys šiemet bus skirtas tiek pradedančiajam žvejui mėgėjui, tiek profesionalui. Įžuvinome tvenkinį smulkesniais (100 -500g) karpiukais ir stambiais (2- 20 kg ir daugiau) karpiais.Smulkūs karpiukai garantuos sėkmingą kibimą, suteiks gerų emocijų ir padės įgyti patirties pradedančiajam žvejui, ugdys jaunąją žvejų kartą. Žvejai profesionalai galės išbandyti jėgas ir pasigalynėti su dideliais karpiais.  Kas tikisi pasigauti ir kitokią žuvį nei karpis, nebus nuvilti. Įleidome baltųjų amūrų (2- 10 kg), plačiakakčių (0,5 -10 kg), europinių šamų (2 - 30 kg). Laukiame jūsų atvykstant ne tik po vieną, bet ir praleisti laiką šeimomis, draugų komapinijomis, atšvęsti asmenines ar įmonių šventes. Yra galimybė padovanoti dovanų kuponą žvejybai, kurie įsigyjami firminėje žuvies parduotuvėje Išlauže.

Administracija gali keisti paslaugų kainas. Pramoginės žvejybos tvenkinio administratoriaus tel. Nr. 8 656 55372Atnaujinta Antradienis, 14 Spalis 2014 09:42